Admin and Renters

Public·31 members

Porto Šachtar přenos živě 13/12/2023 Žít

28. 11. 2023 — ... Šachtar živě 04.10.2023 4. 10. 2023 — Porto - FC. ... [PROUD##] Porto Antverpy přenos živý 7 listopadu 2023 před 9 7. 11. 2023 ...

výsledky, program zápasů, FC Porto - Šachtar live Stránka týmu Šachtar je automaticky online aktualizovaná. Příští zápasy přenosu obsahu nebo reklamy do vašeho zařízení. Seznam dodavatelů IAB‎ | Zobrazit ... Šachtar Antverpy živě 28 listopadu 2023 - Face das Águas 28. 11. 2023 — Šachtar Antverpy živě 28 listopadu 2023 7. 11. 2023 — Antverpy Porto on-line přenosu 25 října 2023 před 14 hodinami — (fotbal===) Antverpy ... Online: Barcelona - Porto 2:1, Liga mistrů - Fotbal iDNES. czBarcelona si dnes zajistila postup do osmifinále Ligy mistrů. Hostující celek se v zápase dostal do vedení jako první, ale domácí dokázali rychle vyrovnat. Ve druhém poločase Barcelona vstřelila rozhodující branku zápasu. Držení míče: 56%: 44%. Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 8:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 11:21. Sestavy a rozestaveníFC Barcelona(4-3-3)FC Porto(4-4-2) Eustáquio81. Jeho rána po špatné práci obrany končí vedle. João Cancelo hledal spoluhráče přihrávkou na hranici velkého vápna, jeho akci chyběla přesnost. Následně špatně zpracoval míč João Félix po centru kolegy. Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, zatím platí vyrovnaný stav 1:1. Domácí obrana si s centrem před branku dokázala celkem snadno poradit. Směr hry se tak rychle otáčí a hrát mohou domácí. Fábio Cardoso pokoušel vybojovat míč pro spoluhráče na útočné polovině. To se podařilo, a tak může hrát Galeno. Frenkie de Jong fauloval v souboji jeden na jednoho soupeře. Uvidíme volný kop. Předtím ale žlutá karta. Nyní se kombinuje především na polovině hrací plochy, kde probíhají souboje o míč. Fábio Cardoso byl příliš aktivní v souboji, a tak za své chování vidí žlutou kartu. Poněkud zbytečný faul. Po inkasované brance se Portu pokouší vrátit se k aktivní hře, domácí obrana je zatím pozorná a nedává soupeři mnoho prostoru. Barcelona právě vstřelila branku! Velmi rychle přispěchal domácí celek s odpovědí. Pedri vypracoval střeleckou pozici pro spoluhráče, kterým byl JOÃO CANCELO. Jeho rána byla pro brankáře velmi těžko chytatelná. FC Porto proti Shakhtar Donetsk živé skóre, H2H a sestavy Aktuální skóre FC Porto vs. Shakhtar Donetsk (a online přímý přenos s videem) začíná 13. 12. 2023 v 20:00 UTC at Estádio do Dragão stadium, Porto city, ... Robert Lewandowski a Ferrán Torres si zkoušeli vypracovat velkou šanci, ale obrana si celkem snadno dokázala poradit. Lamine Yamal to zkoušel individuálně, ale přišel o míč. Francisco Conceição zakončovla rychlou akci svého celku po chybě Barcelony. Míč kryje brankář. Sledujeme nyní klidnější pasáž hry. Rozehrávku si chystá domácí brankář, s rozehrávkou rozhodně nepospíchal. Individuálně to zkoušel João Félix, ale neuspěl. Na druhé straně hosté neproměnili po rychlém přechodu útočnou akci. Zdá se, že hostující hráč po krátkém ošetření bude moci pokračovat v tomto zápase. Evanilson leží na hrací ploše, uvidíme, zda bude moci pokračovat ve hře. Evanilson hledal spoluhráče, Mahdí Taremí ovšem ohrozit branku Barcelony nedokázal. Oba kluby v prvních minutách druhého poločasu ukázaly, že jim vyrovnaný stav nevyhovuje a pokusí se zvítězit. Kde sledovat Ligu mistrů ve fotbale ▶️ živě v TV [2023/24] 18. 9. 2023 — 12., 21:00 na Premier Sport 1: Porto vs. Šachtar; Středa 13. 12., 21 UEFA Liga mistrů živý přenos online a TV · Kde sledovat NHL živě - na ... [ŽIVÝ PŘENOS===] Porto Barcelona Přímý přenos 4 října 4. 10. 2023 — [ŽIVÝ PŘENOS===] Porto Barcelona Přímý přenos 4 října 2023 před 23 hodinami — Barcelona Přímý přenos 9. kolo LM: Newcastle United ...