top of page

Admin and Renters

Public·31 members

Dortmund PSG adás 13 december 2023 Online


Amikor elkezdődik a mérkőzés, követni tudod majd a(z) Borussia Dortmund vs Paris Saint-Germain élő állását, helyezéseit, percről percre frissített élő ...


Madrid (Adriano) Esports v Arsenal (Felix) Esports Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő 03:48 Labdarúgás Dortmund (palkan) Esports v Eintracht (Bronyn) Esports Esoccer Battle - 8 perc játékidő 03:48 Labdarúgás Wolfsburg (Honey) Esports v RB Leipzig (Zzakki) Esports Esoccer Battle - 8 perc játékidő 03:54 Labdarúgás Argentina (Kodak) Esports v Portugal (LaikingDast) Esports Esoccer Battle - 8 perc játékidő 03:54 Labdarúgás Germany (Boulevard) Esports v France (MeLToSik) Esports Esoccer Battle - 8 perc játékidő 03:55 Asztalitenisz Vitalii Khamurda v Dmytro Chernyshov Setka Cup 03:56 Kosárlabda MIL Bucks (CLAMPS) Esports @ LA Lakers (GRANDMASTER) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 04:00 Asztalitenisz Jiri Zuzanek v Jan Sucharda Cseh Liga Pro 04:00 Asztalitenisz Jakub Zochniak v Konrad Staszczyk TT Elite Series 04:00 Asztalitenisz Volodymyr Okopnyi v Nazarii Sydorak Setka Cup 04:00 Labdarúgás Dortmund (palkan) Esports v RB Leipzig (Zzakki) Esports Esoccer Battle - 8 perc játékidő 04:00 Labdarúgás Bayer 04 (Galikooo) Esports v Eintracht (Bronyn) Esports Esoccer Battle - 8 perc játékidő 04:00 Labdarúgás Toulouse (Nazario) Esports v Atalanta (Gorilla) Esports Esoccer GT Leagues - 12 perc játékidő 04:00 Labdarúgás SC Freiburg (General) Esports v Sporting (Cantona) Esports Esoccer GT Leagues - 12 perc játékidő 04:00 Labdarúgás Lazio (Alexis) Esports v Arsenal (Felix) Esports Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő 04:00 Labdarúgás Barcelona (Samuel) Esports v A. Sahtar Antwerp közvetítés 28 november 2023 Élő adás 2023. nov. 27. — A PSG leiskolázta a MilantA 21 órakor kezdődött mérkőzéseket élőben Borussia Dortmund ; FC Barcelona. FC Porto ; Feyenoord. Atletico ... futam) Lingfield 16:30 Tenisz Anastasija Sevastova v Rebecca Peterson WTA Limoges 16:35 Lóverseny 3. 35 Leicester (6. futam) Leicester 16:38 Kosárlabda PHX Suns (BEARDED D) Esports @ CLE Cavaliers (SPEED) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 16:40 Asztalitenisz Daniel Lis v Lukasz Jarocki TT Elite Series 16:45 Labdarúgás AC Milan (Liam) Esports v Bayern (Spiderman) Esports Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő 16:45 Lóverseny 3. 45 Dundalk (2. futam Bendigo Bendigo 11:25 Asztalitenisz Vojtech Kosak v Jakub Jenicek TT Cup 11:25 Darts Andreas Toft Jorgensen v Andreas Harrysson Modus Super Series - 6. hét 11:28 Kosárlabda GS Warriors (THA KID) Esports @ PHX Suns (RASCAL) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 11:30 Kosárlabda Perth Lynx - nők v Sydney Uni Flames - nők Ausztrália - WNBL 11:30 Labdarúgás Man City (Panther) Esports v Real Madrid (Palas) Esports Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő 11:30 Labdarúgás PSG (Matrix) Esports v Bayern (Leonardo) Esports Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő 11:30 Tenisz Cristina Bucsa v Nahia Berecoechea WTA Limoges 11:32 Ügetőverseny 7. futam Bathurst Bathurst 11:35 Asztalitenisz Jan Zandecki v Jakub Kosowski TT Elite Series 11:40 Asztalitenisz Bartosz Czerwinski v Marcin Jadczyk TT Elite Series 11:40 Kosárlabda PHX Suns (AM) Esports @ DAL Mavericks (VEX) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 11:44 Ügetőverseny 7. liga 17:00 Labdarúgás AC Milan (Liam) Esports v Man City (Cleo) Esports Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő 17:00 Röplabda Frydek Mistek - nők v Sternberk - nők Cseh Extraliga - nők 17:00 Tenisz Dakotah Bobo v James Hopper UTR Pro Florida 17:00 Tenisz Adrien Burdet v John Chin UTR Pro Florida 17:00 Tenisz Oscar Brown v Jacob Bickersteth UTR Pro Florida 17:00 Tenisz Benjamin Willwerth v Daniel P Caraballo UTR Pro Florida 17:10 Asztalitenisz Michal Benes v Piotr Chodorski TT Elite Series 17:10 Kosárlabda CLE Cavaliers (SPEED) Esports @ GS Warriors (RAMZ) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 17:15 Asztalitenisz Kuido Poder v Philip Kharchenko TT Cup 17:15 Labdarúgás Bayern (Spiderman) Esports v PSG (VanGogh) Esports Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő 17:15 Lóverseny 4. Milan Dortmund adás közvetítés 28/11/2023 2023. nov. 26. — Milan Dortmund adás közvetítés 28/11/2023 Hétfő 2023.11.26. Összes műsor, Kézilabda, UEFA Bajnokok Ligája, Olasz foci, Darts, NBA, MLB, UFC, ... Lens Sevilla adás közvetítés 12.12.2023 6 perccel ezelőtt 11 órával ezelőtt — Csillagok között (ism) BL-magazin. )01:30 (ism) Genoa - Juventus. )03:45 (ism) Dortmund - PSG. )05:45 Dare to Rise - Ludovic Fabregas06:0007 ... futam) Dundalk 17:50 Asztalitenisz Daniel Lis v Maciej Podsiadlo TT Elite Series 17:52 Kosárlabda PHX Suns (RASCAL) Esports @ CLE Cavaliers (DIMES) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 18:00 Asztalitenisz Jakub Kosowski v Piotr Chodorski TT Elite Series 18:00 Kosárlabda Prometey v Besiktas Euro Kupa 18:00 Kosárlabda Hapoel Haifa v Hapoel Galil Elyon Izraeli Szuperliga 18:00 Labdarúgás Bohemians 1905 v Slovan Liberec Cseh 1. liga 18:00 Labdarúgás Portugal (Spiderman) Esports v France (Cleo) Esports Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő 18:00 Labdarúgás Germany (Liam) Esports v Italy (VanGogh) Esports Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő 18:00 Lóverseny 5. 00 Kempton (1. futam) Kempton 18:00 Röplabda Ach Volley Ljubljana v Tours Bajnokok Ligája 18:00 Röplabda Resovia Rzeszow v Trentino Bajnokok Ligája 18:00 Tenisz Arantxa Rus v Elsa Jacquemot WTA Limoges 18:04 Kosárlabda MIL Bucks (AM) Esports @ LA Lakers (VEX) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 18:14 Kosárlabda DAL Mavericks (KJMR) Esports @ PHX Suns (BEARDED D) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 18:15 Asztalitenisz Lukasz Jarocki v Lukasz Kapron TT Elite Series 18:15 Asztalitenisz Kuido Poder v Allan Salla TT Cup 18:15 Labdarúgás Portugal (Spiderman) Esports v Germany (Liam) Esports Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő 18:15 Lóverseny 5. 15 Dundalk (3. futam) Dundalk 17:20 Kosárlabda MEM Grizzlies (THA KID) Esports @ BOS Celtics (DIMES) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 17:25 Asztalitenisz Mateusz Golebiowski v Lukasz Kapron TT Elite Series 17:30 Labdarúgás Man City (Cleo) Esports v PSG (VanGogh) Esports Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő 17:30 Röplabda Panathinaikos v Monza Challenge Cup 17:30 Tenisz Maria P Perez-Garcia v Francisca Jorge ITF W60 Vacaria 17:30 Tenisz Maria Lourdes Carle v Haley Giavara ITF W60 Vacaria 17:32 Kosárlabda MIL Bucks (AM) Esports @ MEM Grizzlies (TD24) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 17:35 Asztalitenisz Patrik Klos v Jan Zandecki TT Elite Series 17:42 Kosárlabda DAL Mavericks (KJMR) Esports @ GS Warriors (RAMZ) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 17:45 Asztalitenisz Varmo Onton v Allan Salla TT Cup 17:45 Lóverseny 4. 45 Dundalk (4. (futball!!) Milan PSG élő adás 07.11.2023 Paris Saint-Germai 2023. nov. 7. — (futball!!) Milan PSG élő adás 07.11.2023 Paris Saint-Germain official website : news, fixtures and results, player profiles, videos, ... ️ Bajnokok Ligája élő közvetítés a One Beer sörözőben! 2017. febr. 12. — 20:45 Benfica - Dortmund 2017.02.14. 20:45 PSG - Barcelona 2017.02.15. 20:45 Bayern Munchen - Arsenal 2017.02.15. 20:45 Real Madrid - Napoli futam) Dundalk 16:48 Kosárlabda GS Warriors (THA KID) Esports @ DAL Mavericks (SHARD) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 16:50 Asztalitenisz Jakub Kosowski v Petr David TT Elite Series 17:00 Asztalitenisz Adrian Spychala v Maciej Podsiadlo TT Elite Series 17:00 Kosárlabda USK Prága v Sokol Pisek Cseh NBL 17:00 Kosárlabda LA Lakers (VEX) Esports @ MEM Grizzlies (TD24) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 17:00 Krikett Valley Hikers v Titou Gorge Splashers - T10 Nature Isle T10 17:00 Labdarúgás Mlada Boleslav v MFK Karvina Cseh 1. liga 17:00 Labdarúgás Ceske Budejovice v Hradec Kralove Cseh 1. futam Melton Melton 07:45 Labdarúgás Italy (Palas) Esports v England (Matrix) Esports Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő 07:45 Labdarúgás Portugal (Obelix) Esports v Argentina (Leonardo) Esports Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő 07:56 Kosárlabda CLE Cavaliers (TD24) Esports @ PHX Suns (AM) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 07:56 Ügetőverseny 2. futam Globe Derby Globe Derby 08:00 Asztalitenisz Michal Benes v Patrik Klos TT Elite Series 08:00 Labdarúgás Italy (Palas) Esports v Argentina (Leonardo) Esports Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő 08:00 Labdarúgás Portugal (Obelix) Esports v Germany (Panther) Esports Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő 08:00 Tenisz Viktoria Morvayova v Sada Nahimana ITF W25 Nairobi 08:00 Tenisz Jessie Aney v Stefanie Auer ITF W25 Nairobi 08:00 Tenisz Diletta Cherubini v Martina Colmegna ITF W25 Nairobi 08:00 Tenisz Emeline Dartron v Fanny Ostlund ITF W25 Nairobi 08:00 Tenisz Laura Svatikova v Oleksandra Oliynykova UTR Pro Barcelona - nők 08:00 Tenisz Nora Ayala Serra v Nina Ugrelidze UTR Pro Barcelona - nők 08:00 Tenisz Ares Teixido Garcia v Lucia Aranda Arcas UTR Pro Barcelona - nők 08:05 Asztalitenisz Maciej Podsiadlo v Bartosz Czerwinski TT Elite Series 08:06 Kosárlabda MIL Bucks (KJMR) Esports @ BOS Celtics (BEARDED D) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 08:10 Tollaslabda Tasya Farahnailah v Bilqis Prasista Odisha Masters - nők 08:10 Tollaslabda Mithun Manjunath v Dumindu Abeywickrama Odisha Masters 08:10 Tollaslabda Ravi Ravi v Mads Christophersen Odisha Masters 08:13 Ügetőverseny 2. A regisztráció során megadott kód használatával hozzáférést kap az országában elérhető sport- és kaszinóbónuszokhoz. Sajnos néhány országban a Bet365 a törvény értelmében nem oszthat ki csatlakozási bónuszokat. Időzóna Mai közvetítés - Sze, 13 december 2023 Kezdési időpont SportEsemény Verseny 02:30 Tenisz Élőben mostJames Watt v Emile Hudd ITF M15 Wellington 03:00 Tollaslabda Élőben mostGaraga/Pratheek K v Mohammad/Tamboli Odisha Masters - férfi páros 03:00 Tollaslabda Élőben mostSwarnkar/Vittalji v Lin/Su Odisha Masters - férfi páros 03:00 Tollaslabda Élőben mostBoe/Faust Kjaer v Ravikrishna/Udayakumar Odisha Masters - férfi páros 03:00 Tollaslabda Élőben mostAyyappan/Ayyappan v Kapila/Panjala Odisha Masters - férfi páros 03:00 Tollaslabda Élőben mostAl Farizi/Joaquin v Lwi/Wong Odisha Masters - férfi páros 03:00 Tollaslabda Élőben mostK. 15 Dundalk (5. futam) Dundalk 18:24 Kosárlabda LA Lakers (SHARD) Esports @ MIL Bucks (RASCAL) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 18:25 Asztalitenisz Petr David v Jan Zandecki TT Elite Series 18:30 Kosárlabda Hapoel Jerusalem v PAOK Kosárlabda Bajnokok Ligája 18:30 Labdarúgás France (Cleo) Esports v Germany (Liam) Esports Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő 18:30 Lóverseny 5. 30 Kempton (2. futam) Kempton 18:35 Asztalitenisz Adrian Spychala v Mateusz Golebiowski TT Elite Series 18:36 Kosárlabda MEM Grizzlies (TD24) Esports @ BOS Celtics (HOGGY) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 18:45 Asztalitenisz Michal Benes v Patrik Klos TT Elite Series 18:45 Asztalitenisz Philip Kharchenko v Varmo Onton TT Cup 18:45 Labdarúgás Italy (VanGogh) Esports v Portugal (Spiderman) Esports Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő 18:45 Lóverseny 5. Čukarički FTC adás közvetítés 30 november 2023 Élő 2023. nov. 30. — 15 BARCELONA - PORTO MILAN - DORTMUND SPORT2 PSG - NEWCASTLE WATFORD - NORWICH ANGOL FOCI, CHAMPIONSHIP, 18. 29., SZERDA SEVILLA - PSV 18 ... (TV-T NÉZ!!) Milan Newcastle adás közvetítés 19 szeptember 2 55 SPÍLER2 GRANADA - GIRONA SPANYOL FOCI, LA LIGA, 5. FORDULÓ 2023. 19., KEDD 16. 00 SPORT2 PSG - DORTMUND IFJÚSÁGI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ ... Bet365 Élő Közvetítés Időpontok PSG (RuBIX) Esports v Man City (DangerDim77) Esports · Esoccer Battle - 8 perc Dortmund (RuBIX) Esports v A.Madrid (JKey) Esports · Esoccer Battle - 8 perc ... futam Bathurst Bathurst 12:35 Darts Andreas Harrysson v Chris Wickenden Modus Super Series - 6. hét 12:35 Kosárlabda Guangdong Southern Tigers v Beijing Ducks Kínai CBA 12:35 Kosárlabda Beijing Royal Fighters v Fujian Sturgeons Kínai CBA 12:35 Kosárlabda Tianjin Pioneers v Sichuan Blue Whales Kínai CBA 12:35 Kosárlabda Shanghai Sharks v Guangzhou Long-Lions Kínai CBA 12:35 Kosárlabda Ningbo Rockets v Shandong Heroes Kínai CBA 12:44 Kosárlabda PHX Suns (AM) Esports @ GS Warriors (HOGGY) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 12:45 Asztalitenisz Piotr Chodorski v Jan Zandecki TT Elite Series 12:45 Asztalitenisz Mart Martin v Jaanus Lokotar TT Cup 12:45 Labdarúgás Man City (Palas) Esports v Liverpool (Panther) Esports Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő 12:45 Labdarúgás Arsenal (Leonardo) Esports v Chelsea (Matrix) Esports Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő 12:50 Asztalitenisz Martin Dolezal v Petr Oliver Korp TT Cup 12:50 Tollaslabda Erwiansyah/Rindorindo v Rawat/Sen Odisha Masters - férfi páros 12:50 Tollaslabda Arora/Hooda v Singhi/Thaker Odisha Masters - női páros 12:50 Tollaslabda Qathun/Rajesh v Crasto/Ponnappa Odisha Masters - női páros 12:50 Tollaslabda Singh Chhabra/Abhishek Mondalika v Reddy/Surya Odisha Masters - férfi páros 12:54 Kosárlabda MIL Bucks (KJMR) Esports @ LA Lakers (RAMZ) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 12:55 Asztalitenisz Ondrej Kadavy v Jan Kocab TT Cup 12:55 Darts Bradly Roes v Norbert Attard Modus Super Series - 6. 45 Dundalk (6. futam) Dundalk 18:46 Kosárlabda CLE Cavaliers (SPEED) Esports @ GS Warriors (RAMZ) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 18:56 Kosárlabda GS Warriors (THA KID) Esports @ PHX Suns (RASCAL) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 19:00 Labdarúgás Italy (VanGogh) Esports v France (Cleo) Esports Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő 19:00 Lóverseny 6. 00 Kempton (3. futam) Kempton 19:00 Röplabda Milano v PAOK CEV Kupa 19:00 Röplabda Projekt Warszawa v Saint-Nazaire Challenge Cup 19:00 Röplabda SVG Luneburg v Jastrzebski Wegiel Bajnokok Ligája 19:00 Tenisz Nicole Fossa Huergo v Justina Mikulskyte ITF W60 Vacaria 19:08 Kosárlabda LA Lakers (VEX) Esports @ BOS Celtics (HOGGY) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 19:10 Asztalitenisz Piotr Chlodnicki v Grzegorz Felkel TT Elite Series 19:15 Asztalitenisz Kuido Poder v Varmo Onton TT Cup 19:15 Labdarúgás France (Cleo) Esports v Portugal (Spiderman) Esports Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő 19:15 Labdarúgás Italy (VanGogh) Esports v Germany (Liam) Esports Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő 19:15 Lóverseny 6. Borussia DortmundMérkőzések & Eredmények Böngésszen a legfrissebb eredmények és a közelgő mérkőzések Borussia Dortmund között teams PSG · teams Barcelona · További csapatok. Játékosok. Erling Haaland ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

  • Veviettar Veviettar
    Veviettar Veviettar
  • Via Dolorossa
    Via Dolorossa
  • Dileep kumar
    Dileep kumar
  • Viet Nam
    Viet Nam
  • Ion Perez
    Ion Perez
bottom of page